Skip to content
های لیپ

معرفی شرکت های لیپ

شرکت های لیپ با هدف ارائه خدمات در زمینه امور مهاجرتی و اخذ پاسپورت دوم با چندین سال سابقه درخشان در تهران و دبی در حال فعالیت می باشد. 
شرکت های لیپ با برخورداری از تیمی کارآمد و با تجربه آماده خدمت رسانی در زمینه امور مهاجرتی می باشد.
تخصص ما اخذ پاسپورت دومینیکا می باشد و با داشتن تخصص کافی در این زمینه خدمات گسترده ای را به شما ارائه می دهیم.

چرا دومینیکا کشوری است مناسب جهت اخذ پاسپورت و سرمایه گذاری و پیشنهاد های لیپ می باشد؟

آیا تا به حال فیلم “دزدان دریایی کارائیب” را دیده اید و نمای جزایر زیبا با سواحل گرم  آن دل شما را برده است؟ آیا آرزوی فرصتی برای زندگی در چنین محیطی را داشته اید؟ اگر پاسختان مثبت است کشور دومینیکا دقیقا همان جایی است که شما می توانید پاسپورت آن را به دست آورید و مادام العمر بدون نیاز به ویزا سفر کنید. شما می توانید به کمک شرکت های لیپ به این آرزو دست پیدا کنید. ما در ادامه با توضیحاتی در مورد شرایط این کشور و کمکی که شرکت های لیپ برای مهاجرت و اخذ پاسپورت دوم ارائه می دهد، به شما دید وسیع تری در مورد این کشور خواهیم داد.

مزیت داشتن پاسپورت دوم دومینیکا چیست؟

سایت رسمی دولتی کشور دومینیکا مزایای داشتن پاسپورت و شهروندی دومینیکا را طبق موارد ذیل بیان کرده است:

 • شما از قابلیت سفر به حدود 140 منطقه جهان (۱۴۳ کشور) بدون ویزا بهره مند می شوید که قطب های تجاری جهان جزو آن می باشند.
 • امکان اقامت در انگلستان با هر بار ورود به مدت ۶ ماه
 • امکان اقامت در کشور های اتحادیه اروپا و حوزه شنگن با هر بار ورود به مدت ۳ ماه
 • امکان اخذ شهروندی برای پدر و مادر متقاضی
 • امکان اخذ شهروندی برای فرزندان مجرد زیر ۳۰ سال متقاضی
 • امکان اخذ شهروندی برای خواهر و برادر مجرد زیر ۲۵ سال متقاضی
 • داشتن حق زندگی و کار در کشور دومینیکا
 • اخذ پاسپورت کشوری زیبا و دوست دار محیط زیست
 • بهره مندی از سیستم بهداشت – سلامت و آموزش قدرتمند این کشور
 • پیوستن به یک جامعه جهانی که از مرزهای دومینیکا فراتر می رود.
 • طبق قوانین این کشور شما می توانید دارای چندین تابعیت باشید.

چرا استفاده از خدمات های لیپ پیشنهاد می شود؟

شرکت های لیپ با داشتن کادر متخصص در زمینه اخذ پاسپورت دومینیکا و تسلط بر قوانین سرمایه گذاری این کشور گزینه ای مناسب در جهت برآورده کردن خواسته شما در جهت اخذ شهروندی دومینیکا می باشد. این شرکت با برقراری ارتباط های وسیع با افراد متخصص مستقر در کشور دومینیکا ، داشتن بهترین و به روزترین اطلاعات در مورد تغییرات قوانین، سرمایه گذاری در این کشور را تضمین می کند. همچنین شما می توانید اطمینان خاطر بالایی داشته باشید در مورد پیگیری پرونده خود از طریق کارشناسان شرکت های لیپ که در دفتر تهران و دبی مستقر هستند، چرا که معمولا پرونده های مهاجرتی نیاز به کارشناسان با تجربه در کشور مبدا و مقصد به منظور پیگیری دارند و لازم به ذکر است که تجربه بالای کاری این افراد موجب شده است که بسیاری از مشکلات و پیچیدگی های پرونده ها به آسانی حل شده و دریافت پاسپورت دوم در عرض 4 ماه به سادگی صورت گیرد.

نمونه پاسپورت دومینیکا

کمپانی های لیپ با کادری مجرب از فارغ التحصیلان خارج و داخل کشور و  نمایندگان فعال در کشورهای ایران و امارات آماده خدمت گذاری به شما عزیزان در زمینه اقامت (سرمایه گذاری) از طریق خرید ملک و یا بیزینس با شرایط ویژه می باشد.گزارشات سازمان گردشگری نشانگر افزایش تقاضا در بخش سرمایه گذاری برای اقامت دوم و شهروندی می باشد، در نتیجه امروزه اخذ پاسپورت دوم ،اقامت دائم و شهروندی برای بسیاری از خانواده ها با ارزش و به یک نیاز اساسی تبدیل شده است.

خدمات های لیپ

های لیپ با استفاده از تخصص و تجربه، بهترین و آسان ترین راه های موجود را به شما ارائه می دهد و از ابتدا تا انتهای پروسه همراه شما می باشد. کلیه خدمات ما با ضمانت صد در صد بازگشت وجه شما انجام می پذیرد و رضایت مندی شما در نحوه انجام کار در اولویت برای مجموعه قرار دارد.

های لیپ همراه شما از ابتدا تا انتها

اخذ پاسپورت دوم و مهاجرت یک فرایند پیچیده و دشوار است که اگر کوچکترین اشتباهی در این روند پیش آید، همه زحمت،وقت،انرژی و پول شما از بین خواهد رفت.اینجاست که باید در انتخاب کارگزار خود دقت فرمایید. های لیپ بر اساس شرایط شما، بهترین راهکار در راستای اخذ پاسپورت دوم و اقامت را به شما معرفی می کند.آرامش خیال و امنیت خاطر را با های لیپ تجربه خواهید کرد.

دفتر تهران

 
دفتر ایران: تهران ، خیابان جردن ، کوچه ارمغان شرقی پلاک ۳۹ واحد ۴

دفتر دبی

 
Dubai Office: No. 301, 3rd Floor, Al Moosa Tower 2, Sheikh Zayed Road 66, Dubai, United Arab Emirates