Skip to content
های لیپ

درباره موسسه مهاجرتی های لیپ

گروه مهاجرتی های لیپ از سال ۲۰۰۸ در دبی تاسیس شده است و با بیش از 14 سال تجربه و سابقه درخشان در حوزه مهاجرت و اخذ اقامت در دفاتر دبی و تهران مشغول به فعالیت می‌باشد.

شرکت مهاجرتی های لیپ با برخورداری از مجرب‌ترین و کار آزموده ترین وکلا و همچنین کارشناسان مهاجرتی متخصص در این حوزه، مناسب‌ترین و سریع‌ترین مسیر را با توجه به شرایط و موقعیت افراد بر می‌گزینند و شما را تا پایان کلیه مراحل همراهی می‌کنند.

از مهم‌ترین فعالیت‌های کمپانی های لیپ می‌توان به اخذ پاسپورت دومینیکا اشاره نمود.

شرکت مهاجرتی های لیپ به واسطه حضور وکلا و کادر مجرب در دفاتر تهران و دبی به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که در تمامی مراحل در کنار شما حضور دارند و پیگیری‌های مداوم در خصوص پرونده‌های شما در کشورهای مبدا و مقصد انجام می‌گیرد.

کلیه خدمات شرکت های لیپ با تضمین صد در صدی بازگشت وجه شما انجام می‌گیرد و رضایت همه جانبه شما از مهم‌ترین اهداف مجموعه‌ های لیپ می‌باشد.

شما با گروه مهاجرتی های لیپ می‌توانید از طریق خرید ملک یا سهام هتل‌های معتبر، ثبت شرکت، سرمایه‌گذاری و …به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان و بدون هزینه‌های اضافی اقامت و پاسپورت دومینیکا را به دست آورید.

hligco

‌های لیپ

برای مهاجرت و یا اخذ ویزا و اقامت هر کشور، قوانین و شیوه‌های بسیار متنوعی وجود دارد.    

متقاضیان مهاجرت می‌توانند کلیه مراحل اخذ اقامت خود را به صورت شخصی و بدون نیاز به وکیل مهاجرتی انجام دهند اما باید توجه داشته باشید که انجام مراحل اجرایی دریافت اقامت و مهاجرت از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و کوچک!ترین اشتباه در خصوص فرم‌های مربوطه، ارائه مدارک مورد نیاز به سفارت و زمان‌بندی کار می‌توانند باعث پرداخت هزینه‌های اضافی، عدم موفقیت افراد در پرونده و همچنین عدم دریافت ویزا یا اقامت مورد نظر شود.

همچنین قوانین مهاجرت و سرمایه‌گذاری در هر دوره زمانی دستخوش تغییرات بسیاری می‌شود که عدم آگاهی از این قوانین می‌تواند باعث شکست افراد در انجام پروسه مهاجرتی شود.

به منظور تسهیل شروط و الزامات در ارتباط با امور مهاجرتی و همچنین موفقیت در این امر، بهتر است با کمک موسسات مهاجرتی معتبر، دارای سوابق طولانی و واقف به رویدادها و امور و قوانین مهاجرتی اقدام کنید.

همان‌طور که می‌دانید هر ساله قوانین مهاجرتی کشورها دچار تغییر می‌شوند و به‌ روز رسانی اطلاعات و قوانین جدید از الزامات فعالیت‌های این موسسات می‌باشد. زیرا آگاهی و اشراف کامل به شرایط و ضوابط امور مهاجرتی، کمک شایانی به تسهیل و تسریع مسیر مهاجرت می‌کند.

به طور کلی وظایف اصلی موسسات مهاجرتی به شرح ذیل می‌باشد:

  • ارائه مشاوره تخصصی در ارتباط با کلیه شیوه‌ها و قوانین و الزامات مهاجرتی
  • انجام کلیه مراحل اجرایی امور مهاجرتی به صورت قانونی
  • ارائه اطلاعات کامل در مورد شرایط پرونده متقاضیان
  • بررسی دقیق شرایط متقاضی و ارائه بهترین و مناسب‌ترین گزینه پیشنهادی برای مهاجرت
  • تسریع در انجام امور مهاجرت

ویژگی‌های موسسات مهاجرتی معتبر

بدون شک اصلی‌ترین و مهم‌ترین گام برای مهاجرت انتخاب موسسه مهاجرتی معتبر و مورد اعتماد می‌باشد.

گروه مهاجرتی های لیپ با بهره‌گیری از مشاورین و وکلای کارآزموده و متخصص در زمینه مهاجرت و سرمایه‌گذاری به واسطه در اختیار داشتن دقیق‌ترین اطلاعات و به روزترین قوانین مهاجرتی و همچنین سابقه کاری بالا و سال‌ها فعالیت مداوم و موفق در این امر، می‌تواند مسیر مهاجرتی شایسته و درخوری را برای متقاضیان برگزیند.

روشن است که روش و هزینه‌های مهاجرت برای افراد مختلف مشابه نخواهد بود و تماما به شرایط و موقعیت فرد و هدف متقاضی از مهاجرت بستگی دارد.

از این رو کارشناسان مجرب گروه مهاجرتی های لیپ می‌توانند بهترین گزینه را با توجه به شرایط افراد معرفی کنند. این موضوع یکی از دلایل اصلی تمایز در کیفیت شرکت‌های مهاجرتی می‌باشد.

highleapborder

فاکتورهای مهم برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر به شرح ذیل می‌باشد

قدمت و سوابق کاری در امور مهاجرتی
میزان موفقیت در پرونده‌های مهاجرتی
داشتن اطلاعات کامل و به روز در خصوص مهاجرت

آدرس شرکت های لیپ

تهران ، خیابان جردن ، کوچه ارمغان شرقی ، پلاک ۳۹ ، واحد ۴

1844 2202 – 21 – 98+

71 76 388 – 0912  و  71 76 387 – 0912

دفتر ایران

تهران ، خیابان جردن ، کوچه ارمغان شرقی ، پلاک ۳۹ ، واحد ۴

دفتر دبی

Office 3511 , Burlington Tower, Business Bay, Dubai

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت های لیپ می باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

Design & SEO By SALEH GHORBANI