های لیپ

معرفی شرکت های لیپ

شرکت های لیپ با هدف ارائه خدمات در زمینه امور مهاجرتی و اخذ پاسپورت دوم با چندین سال سابقه درخشان در تهران و دبی فعالیت می کند. 
شرکت های لیپ با برخورداری از تیمی کارآمد و با تجربه آماده خدمت رسانی در زمینه امور مهاجرتی می باشد.
تخصص ما اخذ پاسپورت دومینیکا می باشد و با داشتن تخصص کافی در این زمینه خدمات گسترده ای را به شما ارائه می دهیم.

چرا دومینیکا کشوری مناسب جهت اخذ پاسپورت و سرمایه گذاری و پیشنهاد های لیپ است؟

آیا تا به حال فیلم “دزدان دریایی کارائیب” را دیده اید و نمای جزایر زیبا با سواحل گرم  آن دل شما را برده است؟ آیا آرزو داشتید فرصتی برای زندگی در چنین محیطی را داشتید؟ اگر پاسخ تان مثبت است کشور دومینیکا دقیقا همان جایی است که شما می توانید پاسپورت آن را به دست آورید . مادام العمر بدون نیاز به ویزا به سفر بروید. شما می توانید به کمک شرکت های لیپ به این آرزو دست پیدا کنید. ما در ادامه با توضیحاتی در مورد شرایط این کشور و کمکی که شرکت های لیپ برای مهاجرت و اخذ پاسپورت دوم ارائه می دهد به شما دید بازتری در مورد این کشور می دهیم.

مزیت داشتن پاسپورت دوم دومینیکا چیست؟

سایت رسمی دولتی کشور دومینیکا مزایای داشتن پاسپورت و شهروندی دومینیکا را در موارد زیر بیان کرده است:

 • شما از قابلیت سفر به حدود 140 منطقه جهان (136 کشور) بدون ویزا بهره مند می شوید که قطب های تجارت جهان جزو آن می باشند
 • امکان اقامت در انگلستان با هر بار ورود به مدت ۶ ماه
 • امکان اقامت در کشور های اتحادیه اروپا و حوزه شنگن با هر بار ورود به مدت ۳ ماه
 • امکان اخذ شهروندی برای پدر و مادر متقاضی
 • امکان اخذ شهروندی برای فرزندان مجرد زیر ۳۰ سال
 • امکان اخذ شهروندی برای خواهر و برادر مجرد زیر ۲۵ سال
 • داشتن حق زندگی و کار در کشور دومینیکا
 • اخذ پاسپورت  کشوری زیبا و دوست دار محیط زیست
 • بهره بردن از سیستم بهداشت – سلامت و آموزش قدرتمند این کشور
 • پیوستن به یک جامعه جهانی که از مرزهای دومینیکا فراتر می رود
 • طبق قوانین این کشور شما می توانید دارای چندین تابعیت باشید

چرا استفاده از خدمات های لیپ پیشنهاد میشود؟

شرکت های لیپ با داشتن کادر متخصص در زمینه اخذ پاسپورت دومینیکا و تسلط بر قوانین سرمایه گذاری این کشور گزینه ای مناسب در جهت برآورده کردن خواسته شما در جهت اخذ شهروندی دومینیکا می باشد. این شرکت با برقراری ارتباط های وسیع با افراد متخصص مستقر در کشور دومینیکا ، داشتن بهترین و به روزترین اطلاعات در مورد تغییرات قوانین، سرمایه گذاری در این کشور را تضمین می کند. همچنین شما می توانید  اطمینان خاطر بالایی در مورد پیگیری پرونده خود از طریق کارشناسان شرکت های لیپ که در دفتر تهران و دبی مستقر هستند را داشته باشید چرا که معمولا پرونده های مهاجرتی نیاز به کارشناسان با تجربه در کشور مبدا و مقصد به منظور پیگیری دارند و لازم به ذکر است که تجربه بالای کاری این افراد موجب شده است که بسیاری از مشکلات و پیچیدگی های پرونده ها به آسانی حل شده و دریافت پاسپورت دوم در عرض 4 ماه به سادگی صورت گیرد.

نمونه پاسپورت دومینیکا

کمپانی های لیپ با کادری مجرب از فارغ التحصیلان خارج و داخل کشور و  نمایندگان فعال در کشورهای ایران و امارات  آماده خدمت گزاری به شما عزیزان در زمینه اقامت (سرمایه گذاری) از طریق خرید ملک و یا بیزینس با شرایط ویژه می باشد.گزارشات سازمان گردشگری نشانگر افزایش تقاضا در بخش سرمایه گذاری برای اقامت دوم و شهروندی می باشد در نتیجه امروزه اخذ پاسپورت دوم ،اقامت دائم و شهروندی برای بسیاری از خانواده ها با ارزش و به یک نیاز اساسی تبدیل شده است.

خدمات های لیپ

های لیپ با استفاده از تخصص و تجربه، بهترین و آسان ترین راه های موجود را به شما ارائه می دهد و از ابتدا تا انتهای پروسه همراهتان است. کلیه خدمات ما با ضمانت صد در صد بازگشت وجه شما انجام می پذیرد و رضایت مندی شما در نحوه انجام کار در اولویت مجموعه قرار دارد.

های لیپ همراه شما از ابتدا تا انتها

اخذ پاسپورت دوم و مهاجرت یک فرایند پیچیده و دشوار است که اگر کمی اشتباه کنید، همه زحمت،وقت،انرژی و پول شما از بین خواهد رفت. اینجاست که باید در انتخاب کارگزار خود دقت فرمایید. های لیپ بر اساس شرایط شما، بهترین راهکار در راستای اخذ پاسپورت دوم و اقامت را به شما معرفی میکند.آرامش خیال و امنیت خاطر را با های لیپ تجربه خواهید کرد.

 

دفتر ایران: تهران ، خیابان جردن ، کوچه ارمغان شرقی پلاک ۳۹ واحد ۴
No 311, 3th Floor, Al Moosa Tower 2, Sheikh Zayed Road 66 Dubai, United Arab Emirates
ایران: 02122021844
امارات: 971585500070+
Call Now Button
Open chat