Skip to content
dominica

پاسپورت دومینیکا

سفر آزادانه و بدون نباز به ویزا به بیش از ۱۴۴ کشور

خرید ملک در دبی

زندگی در یکی از لوکس ترین شهر های جهان

پاسپورت دومینیکا

سریع‌ترین و ساده‌ترین روش برای اخذ پاسپورت دوم، به طوری که زمان پردازش پرونده کمتر از ۶ ماه است. کشور دومینیکا به منظور جذب سرمایه مورد نیاز برای توسعهٔ اقتصاد خود، در قبال سرمایه‌گذاری به صورت بلاعوض یا خرید سهام در پروژه‌های مورد تایید دولت، تابعیت و حق شهروندی را اهداء می‌کند. 

پاسپورتدومینیکا
خرید-ملک-در-دبی

خرید ملک در دبی

یکی از نقاط عطف خرید ملک در دبی این است که هیچ محدودیتی برای آن وجود ندارد.این موضوع بدان معناست که همه افراد خارجی اعم از ایرانی ها می توانند در مناطق آزاد دبی، ملک خریداری کنند؛حتی اگر اقامت این کشور را اخذ نکرده باشند.

اقامت پرتغال

کشور پرتغال یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است که توانسته محبوبیت بسیار زیادی در میان مردم جهان پیدا کند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید پاسپورت پرتغال، پنجمین پاسپورت قدرتمند در جهان است که می توان با آن به کشورهای حوزه شینگن سفر کنید. از طرفی خود کشور پرتغال دارای شرایط مطلوبی برای مهاجرت است. این موضوع باعث شده تا افراد زیادی متقاضی اخذ اقامت پرتغال باشند.

اقامت-پرتغال

اخذ پاسپورت دومینیکا

از طریق سرمایه‌گذاری و یا کمک بلاعوض

حداقل سرمایه مورد نیاز
پروسه زمانی
سفر آزادانه بدون ویزا

ارتباط با کارشناسان

اگر همه چیز را راجع به پاسپورت دومینیکا می خواهید بدانید، روی لینک زیر کلیک کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

پیشنهادات ویژه

برای برخورداری از پیشنهادات ویژه ما و اطلاع از آخرین خبرهای ما، لطفا شماره همراه خود را در فیلد زیر وارد نمایید.

شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری چیست؟

شرکت در برنامه‌های «شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری» معمولا سریع‌ترین و ساده‌ترین راه برای اخذ پاسپورت دوم است. در سراسر جهان، تعداد معدودی از کشورهای منتخب با اعطای تابعیت از طریق برنامه‌های سرمایه‌گذاری، بودجه مورد نیاز را برای برنامه‌های اقتصادی و توسعه کشور خود جذب می‌کنند. این برنامه فرصتی را برای افراد فراهم می‌کند تا با سرمایه‌گذاری در پروژه‌های دولتی، اوراق قرضه یا پروژه‌های مصوب املاک، از آنها تابعیت خریداری کنند. این کشورها به طور معمول شرط حضور ندارند. داشتن تابعیت دوم برای افرادی که به دنبال سفر بدون ویزا به جهان و امکان مدیریت مالی بهتر هستند ایده‌آل است. با اخذ تابعیت دوم از طریق سرمایه‌گذاری، این افراد از حقوق و امتیازات شهروندی، از جمله حق واگذاری تابعیت به نسل‌های آینده خود برخوردار می‌شوند.

duediligence

بررسی امنیتی ( Due Diligence )

برای بررسی واجد شرایط بودن جهت اخذ تابعیت، متقاضیان و افراد تحت تکفل بالای ۱۶ سال باید یک پروسه دقیق چک امنیتی را طی کنند. این فرآیند به برنامه شهروندی از طریق  سرمایه‌گذاری کمک می‌کند تا شایستگی متقاضی برای تبدیل شدن به یک شهروند طبیعی دومینیکا را تعیین کند. متقاضی باید لیستی از سوابق شخصی و مالی، مانند سوء پیشینه، سوابق پزشکی، سوابق تحصیلی و اظهارات بانکی را ارائه دهد. اطلاع بیشتر

dominicapassport

شرایط لازم برای اخذ تابعیت دومینیکا

متقاضی اصلی باید بالای ۱۸ سال باشد، کلیه افراد وابسته به متقاضی شامل همسر و فرزندان زیر ۳۰ سال و  پدر و مادر بالای ۶۵ سال نیز می‌توانند به پرونده ملحق شوند، متقاضی باید در یک زمان(چه مجرد باشد چه دارای خانواده) کلیه مبالغ و هزینه‌ها را به دولت دومینیکا بپردازد. متقاضیان نباید سابقه سوء‌پیشینه داشته باشند و همچنین ملزم به انجام آزمایشات پزشکی هستند.

dominicacitizen

چطور شهروند دومینیکا شویم؟

اخذ پاسپورت دومینیکا با دو روش کمک بلاعوض به دولت (Donation) و سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات یا پروژه‌های مورد تایید دولت (Investment) امکان‌پذیر است. دومینیکا به عنوان یکی از مقرون به صرفه‌ترین و راحت‌ترین برنامه‌های اخذ پاسپورت دوم شناخته شده است. هر دو روش، اخذ پاسپورت دوم را برای متقاضیان فراهم می‌کند. اگر چه خرید املاک و مستغلات یا سهام (Investment) این مزیت  را دارد که می‌توانید از آن ملک یا سهام درآمد کسب کنید و همچنین امکان فروش ملک و سهام در آینده و بازگشت سرمایه نیز وجود دارد.

با پاسپورت دومینیکا به کدام کشورها می‌توان بدون ویزا سفر کرد؟

عدم پرداخت مالیات با شهروندی دومینیکا

دومینیکا برای افرادی که به دنبال بهینه‌سازی مدیریت مالیات خود از طریق تابعیت دوم هستند، شرایط مالیاتی مطلوبی را فراهم می‌کند. در دومینیکا هیچ مالیات بر سود سرمایه، مالیات بر دارایی، مالیات جهانی و عوارض املاک، به مدت 25 سال از زمان اخذ شهروندی وجود ندارد. در مورد مالیات بر درآمد، این مبلغ فقط از درآمد ایجاد شده در دومینیکا پرداخت می‌شود. به علاوه، دومینیکا امضا کننده معاهدات مالیات مضاعف با ایالات متحده آمریکا، انگلستان و بازار مشترک کارائیب است.

highleapborder

مزایای پاسپورت دومینیکا

سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا
امکان اقامت در انگلستان با هر بار ورود به مدت ۶ ماه
اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن با هر بار ورود به مدت ۳ ماه
دریافت ویزای استرالیا بصورت آنلاین
سهولت در دریافت ویزای کانادا و آمریکا
معافیت مالیاتی به مدت ۲۵ سال
اخذ شهروندی برای پدر و مادر بالای ۶۵ سال متقاضی اصلی و همسر
امکان اخذ شهروندی برای فرزندان مجرد زیر ۳۰ سال
تابعیت و شهروندی مادام‌العمر قابل انتقال به نسل‌های آینده
عدم شرط حضور روزشمار در خاک دومینیکا
بدون نیاز به مدرک زبان
عدم لزوم سفر به دومینیکا و انجام مصاحبه

برای اطلاع بیشتر از مزایای پاسپورت دومینیکا بر روی دکمه زیر کلیک کنید

highleapborder
پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا

با پاسپورت دومینیکا به بیش از ۱۴۰ کشور دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنید.

شهروندی و پاسپورت دومینیکا، دارای مزایای بسیاری مانند مدت پروسه زمانی بسیار کوتاه ۶ ماهه تا زمان اخذ پاسپورت دومینیکا، عدم نیاز به حضور فیزیکی در کشور دومینیکا و همچنین بدون مدرک زبان و نداشتن شرایط پیچیده مانند سوابق مدیریتی می‌باشد.

برای درخواست تابعیت دومینیکا و اخذ پاسپورت دومینیکا، متقاضی اصلی باید

بالای ۱۸ سال داشته باشد
سلامت کامل داشته باشد
سابقه کیفری نداشته باشد

برای دریافت پاسپورت دومینیکا نیازی به زندگی در این کشور نیست.

اخذ پاسپورت دومینیکا

پاسپورت دومینیکا متقاضیان بسیاری دارد و افراد بسیاری به دنبال دریافت آن هستند.

برای داشتن پاسپورت دومینیکا ابتدا باید شهروندی این کشور را دریافت کنید. توجه داشته باشید که برای دریافت شهروندی یک کشور روش‌ها و مسیرهای متعددی وجود دارد.

دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق ۲ روش امکان‌پذیر است:

  • کمک به دولت دومینیکا(بالای ۱۰۰.۰۰۰ دلار) غیر قابل بازگشت.
  • سرمایه‌گذاری در املاک و سهام‌های مورد تایید دولت(بالای ۲۰۰.۰۰۰ دلار) بازگشت پذیر بعد از ۵ سال.

مزیت‌های سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا:

اطلاع از این مزایا به شما کمک خواهد کرد که تصمیم درست‌تری را بگیرید که در نهایت با رضایت بیشتری همراه می‌باشد.

پاسپورت-دومینیکا
اخذپاسپورت-دومینیکا

پاسپورت دومینیکا

با سرمایه‌گذاری در دومینیکا می‌توانید شهروندی این کشور را دریافت کنید و این موضوع به تنهایی می‌تواند مزیت‌های بسیاری را به شما عرضه کند که در ادامه شما را با آن ها بیشتر آشنا خواهیم کرد.

افزایش سرمایه

دومینیکا اقتصادی پویا و رو به توسعه دارد. این موضوع و همچنین جو سیاسی پایدار این کشور به شما این اطمینان را می‌دهد که با سرمایه‌گذاری در آن، سرمایه خود را افزایش می‌دهید که بسیار حائز اهمیت می‌باشد و هیچگونه نگرانی راجع به آینده‌ی سرمایه‌تان نخواهید داشت.

سفر به بیش از ۱۴۰ کشور بدون ویزا با پاسپورت دومینیکا

همانطور که می‌دانید اخذ ویزای کشورهای مختلف برای ایرانیان پروسه‌ی بسیار پیچیده و گاها سخت و حتی در مواردی غیر ممکن می‌باشد.

ولی شما با داشتن پاسپورت دومینیکا بدون اتلاف وقت می‌توانید به تعداد زیادی از کشورها در قاره اروپا، آمریکا، آفریقا و آسیا بدون نیاز به ویزا سفر کنید و یا زندگی کنید.

به خوبی می‌دانید، داشتن پاسپورتی که بدون نیاز به ویزا بتوانید به بیش از ۱۴۰  کشور دنیا سفر کنید چه مزیت مهمی به حساب می‌آید که نباید از آن غافل شد که سرمایه‌گذاری در کشور دومینیکا امکان دریافت پاسپورت دومینیکا را برای شما فراهم می‌کند.

مشخصات جغرافیایی دومینیکا

دومینیکا، یک کشور در منطقه کارائیب است. پایتخت آن روسو، در ضلع غربی جزیره واقع شده است. این مکان از نظر جغرافیایی به عنوان بخشی از جزایر بادگیر در مجمع‌الجزایر آنتیل‌های کوچک در دریای کارائیب واقع شده است.

این جزیره از شمال شرقی در نزدیکی گوادلوپ و از جنوب شرقی در نزدیکی مارتینیک واقع شده است.

آب و هوای کشور دومینیکا

این جزیره از آب و هوای گرم استوایی برخوردار است. سواحل شن و ماسه آتشفشانی زرد و سیاه، جنگل‌های بکر ، آبشارهای نفس‌گیر و دریاچه‌های کوچک متعدد، گردشگران را جذب این طبیعت فوق العاده می‌کند.

افرادی که پس از اخذ ‌پاسپورت دومینیکا، تصمیم به زندگی در این کشور را دارند، به طور معمول در یکی از دو شهر روسو و پورتسموث مستقر می‌شوند. روسو بزرگترین شهر دومینیکا و بندری است که سالانه ۲۰۰ کشتی مسافرتی را پذیرا می‌باشد.

قیمت پاسپورت دومینیکا

برای دریافت تابعیت دومینیکا از طریق گزینه کمک‌های مالی مبالغ زیر باید به صندوق تنوع اقتصادی پرداخت شود:

متقاضی مجرد – 100.000 دلار آمریکا

متقاضی اصلی و همسر – 150.000 دلار آمریکا

  •  افراد وابسته (فرزندان مجرد زیر ۳۰ سال تا ۲ فرزند ) – جمعا 25.000 دلار آمریکا
  • پدر و مادر بالای ۶۵ سال متقاضی اصلی و یا همسر

هزینه پاسپورت دومینیکا

چگونه می‌توان با سرمایه‌گذاری پاسپورت دومینیکا را بدست آورد؟

اولین قدم برای اقدام به اخذ پاسپورت دومینیکا ارسال درخواست شهروندی دومینیکا به واحد سرمایه‌گذاری (CBIU) می‌باشد. در این پروسه متقاضیان از طریق وکلای تایید شده توسط دولت دومینیکا می‌توانند درخواست خود را ارائه دهند.

تابعیت دوم دومینیکا

کشور دومینیکا تابعیت مضاعف را کاملاً به رسمیت می‌شناسد. این بدان معناست که دولت دومینیکا هرگز شخص را مجبور به ترک تابعیت فعلی خود برای دریافت تابعیت جدید نمی‌کند و هرگز با دولت‌های خارجی تبادل اطلاعات نمی‌کند.

اعتبار پاسپورت دومینیکا به مدت ۱۰ سال است و می‌تواند بدون هیچ شرطی برای تمام عمر هر ۱۰ سال یکبار تمدید شود زیرا تابعیت در این کشور تحت هیچ شرایطی قابل ابطال نیست.

dominicapass

مطالب مفید

border

دفتر ایران

تهران ، خیابان جردن ، کوچه ارمغان شرقی ، پلاک ۳۹ ، واحد ۴

دفتر دبی

Office 3511 , Burlington Tower, Business Bay, Dubai

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به شرکت های لیپ می باشد، هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.

Design & SEO By SALEH GHORBANI